Vchodové dveře

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovým dveřmi

Thermo65 a Thermo46 – ocelové vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann.

Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace, spolehlivé bezpečnostní výbavě, široké paletě designových motivů a atraktivnímu poměru cena/výkon domovních dveří Thermo65 a vchodových dveří Thermo46 společnosti Hörmann se ve svém domě budete cítit prostě dobře.

Vchodové dveře

Vchodové dveře Thermo65

Thermo65

Elegantní a bezpečný vstup do vašeho domova

Pokud chcete vstup do svého domu vybavit kvalitními a vzhledově zajímavými dveřmi, pak jsou vchodové dveře Thermo65 tou správnou volbou.

Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s výplní z polyuretanové pěny a s uvnitř uloženým profilem křídla z kompozitního materiálu zajišťují, že veškerý chlad zůstane za dveřmi a vy si můžete bezstarostně užívat tepla domova. Takové jsou dveře Thermo 65 s ochrannými parametry s hodnotou UD až 0,87 W/(m²·K).

Pro pocit bezpečí jsou dveře standardně vybaveny spolehlivým 5bodovým bezpečnostním zámkem. Pro ještě větší ochranu můžete Motivy Thermo65 doplnit bezpečnostní výbavou RC 2.

Aby vchodové dveře Thermo65 maximálně odpovídaly vašim potřebám a charakteru vašeho domu, můžete si vybrat z 13 atraktivních variant, 16 cenově zvýhodněných barev5 dekorů Decograin

Výběr nejoblíbenějších motivů


Vchodové dveře Thermo46

Zaujmou na první pohled

Dveře Thermo46 vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečněji, nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

Ať se vám hodí moderní nebo klasické, svého favorita si můžete vybrat hned ze 13 dveřních variant. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků můžete dveře Hörmann upravit zcela podle svých představ a individuálních potřeb.

Thermo46

Výběr nejoblíbenějších motivů


Vlastnosti vchodových dveří Hörmann

Thermo65
Thermo46
Dveřní křídlo
ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm

ocelové dveřní křídlo o tloušťce 46 mm

Tepelná izolace
hodnota UD až 0,87 W/(m²·K)*

hodnota UD až 1,1 W/(m²·K)*

Disponibilní bezpečnostní výbava
RC 2

RC 2 k dostání pro dveřní motivy TPS 700 / 750 / 900 / 010 / 015 a 100 (bez bočních dílů a horních světlíků)

Zárubeň
hliníková zárubeň o tloušťce 80 mm s přerušeným tepelným mostem

hliníková zárubeň o tloušťce 60 mm s přerušeným tepelným mostem

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm

Proč se rozhodnout pro vchodové dveře Hörmann?

Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla
Dveřní křídlo bez viditelného profilu křídla

Uvítání, které vám připraví domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon, je ušlechtilé a elegantní. Tvarově krásné,zevnitř i zvenku celoplošně hladké dveřní křídlo s uvnitř vloženým profilem křídla,splňuje nejvyšší estetické požadavky. Pohled zevnitř optimálně ladí s vnitřními dveřmi obytných místností vašeho domova.

Vysoká tepelná izolace
 Vysoká tepelná izolace

Vchodové dveře Thermo46 s hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K)* poskytují vašemu domovu dobrou tepelnou izolaci. Domovní dveře Thermo65 s hodnotami UD až 0,87 W/(m²·K)* představují další plus k tepelné izolaci. Tak dlouhodobě šetříte energií a chráníte životní prostředí.

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm.

Zamykání bránící vloupání
 Zamykání bránící vloupání

Ve vlastním domově byste se se svou rodinou měli cítit bezpečně. Proto jsou naše dveře Thermo65 / Thermo46 standardně vybaveny vícebodovým zamykáním. Strana závěsů je zajištěna třemi zajišťovacími čepy. U dveří Thermo65 je strana závěsů zajištěna průchozí bezpečnostní lištou. Tak je strana závěsů lépe chráněna proti vypáčení.

Abyste ještě zvýšili vaši bezpečnost dostanete mnoho dveřních motivů Thermo46 a všechny domovní dveře Thermo65 (i s bočními díly a horními světlíky) na přání s bezpečnostní výbavou RC 2 bránící vloupání.

Bezpečné prosklení
 Zamykání bránící vloupání
Pokud jde o ochranu proti úrazům a vloupání, splňují domovní dveře Hörmann nejvyšší nároky. Laminované bezpečnostní sklo (VSG) o tloušťce 8 mm na vnitřní straně izolačního prosklení zajišťuje maximální bezpečnost. Dojde-li k rozbití, zůstanou střepy spojeny a drží na vnitřní folii, takže nebezpečí zranění střepinami je téměř vyloučeno. Mimo to nabízí laminované bezpečnostní sklo vyšší ochranu proti vloupání, protože je ztíženo prostrčení ruky.

Katalogy interiérových dveří Hörmann

AMIL Company a.s., IČ: 02323575
Thámova 1858
41501 Teplice
tel: +420 739 025 079

Built with HTML5 and CSS3 Copyright © 2021 AMIL Company a.s.