Bezpečnostní vchodové dvěře do bytu

Sháníte solidní vstupní dveře, které váš byt ochrání před nezvanými hosty? Máme je tu pro vás.

Bezpečnostní vchodové dvěře do bytu

Vchodové dveře musí být bezpečné. Proto při výrobě těchto dveří používáme zesílený smrkový rám a robustní výplň z protipožárních desek. Díky tomu dveře odolají případným pokusům o mechanickou destrukci. Jsou vybaveny zesíleným požárním závěsem s vyšší odolností, zámkem TRILOGIA s roztečí 90 mm a trny proti vysazení. Pokud chcete, aby vchodové dveře byly ještě bezpečnější, můžete je doplnit bezpečnostní kováním. Doporučené vchodové dveře naleznete v sekci Protipožární dveře ( DPB 2 a DPB 3). Pro účely vstupních dveří do bytu lze s úspěchem použít i Dveře požárně odolné.

Naše vchodové dveře se vyznačují také zvukovou izolací v hodnotě až 37 decibelů, díky které jsou ideální k instalaci v panelových domech. Dodáváme je v šířce 80 nebo 90 cm a výšce 197 cm.

Přejete si, aby také dobře vypadaly, Stačí si vybrat - zvolit můžete povrchovou úpravu v podobě fólie s potiskem, vysoce odolný laminátový povrch CPL nebo špičkovou povrchovou úpravu SOLO 3D. Můžete zvolit i klasický dýhovaný povrch anebo RAL – nástřik speciálním lakem v mnoha barevných odstínech.