Hliníkové zábradlí

Hliníkové zábradlí

ALUMISTR nabízí hliníkové zábradlí pro balkóny a lodžie, které vychází z rámového systému AluPlus. Skládá se z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení rádi přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Naše zábradlí nabízí řadu technických řešení, které se dají vzájemně kombinovat a propojovat. Konstrukce moderního hliníkového zábradlí je kvalitní přípravou na dodatečné zasklení balkónu či lodžie pomocí rámových nebo bezrámových systémů.

Rám hliníkového zábradlí lze rozčlenit svislými hliníkovými příčkami dle technických parametrů a přání zákazníka. Výplň MAX Exterior nabízíme v různých dekorech a barvách. Jako výplň může být rovněž použito bezpečnostní sklo s různými typy fólií. Hliníkové zábradlí je možno pro lepší výhled vodorovně předělit skleněným průhledítkem. Systém nabízí několik způsobů kotvení a různé druhy provedení.

 Hliníkové zábradlí

Lodžie

Lodžie

Hliníkové zábradlí na lodžie je umístěno mezi svislé boční stěny. Výběr technického řešení je široký a vychází z charakteru stavby a požadavků zákazníka. Naše systémy umožňují několik způsobů kotvení.

Možnosti provedení


Balkóny

Balkónové zábradlí je nutné přizpůsobit danému typu balkónu a zohlednit statické zajištění stavby. Lze ho doplnit bočními stěnami, které prostor ochrání proti větru a zároveň poskytují větší soukromí.

Balkóny

Možnosti provedení


 Atypické tvary

Atypické tvary

Nabízíme širokou škálu řešení, tvarů, možností výplní aj. Hliníkové zábradlí v různých rozměrech a tvarech najdou využití zejména v případech nestandardních tvarů balkónů či venkovních teras.

Možnosti provedení


Příčkové

Zábradlí se skládá z hliníkového rámu, do kterého jsou upevněny svislé hliníkové příčky. Na výběr je ze dvou typů příček, které lze kombinovat i s plošnou výplní.

Příčkové

AMIL Company a.s., IČ: 02323575
Thámova 1858
41501 Teplice
tel: +420 739 025 079

Built with HTML5 and CSS3 Copyright © 2021 AMIL Company a.s.